Background Image

Par ideju

Gaisma visos laiks ir iedvesmojusi cilvēci, sākot jau ar saullēktu un beidzot ar saulrietu. Gaisma nav tikai fizikāls process, tas ir ar labām sajūtām un domām ieskauts personības stāvoklis. Šmita lampas tika radītas, lai palīdzētu apkārtējai videi kļūt gaišākai un mājīgākai arī tajos brīžos, kad iestājusies vakara krēsla.
Lampas tiek veidotas ar īpašu rūpību, ļaujot turpināt dzīvi jau iztukšotām vīna pudelēm. Katra pudele, kurai laimējies pārtapt par Šmita lampu, jau reiz ir saturējusi saules gaišumu, kas tur nonācis kopā ar vīnu, tapušu no saules apspīdētām vīnogām. Katra iztukšotā pudele tās īpašniekam savulaik ir sniegusi prieku, ļaujot atzīmēt kādu īpašu notikumu vai vienkārši labi pavadīt laiku. Šmita lampas pagarina vīna pudeļu mūžu, tās no jauna piepildot ar gaismu.

Idejas autors
Kaspars Šmits

Screenshot
Background Image

Par lampām

Dizains

Pateicoties vīna pudeļu formai,  lampas lieliski iekļaujas jebkurā interjerā, piešķirot tam īpašu akcentu un noskaņu. Lampas izskatīsies labi gan dzīvokļa viesistabā, gan privātmājas logā, uz bāra letes vai birojā.

Saturs

Galda lampās gaisma veidota, izmantojot energoefektīvas LED diodes. Pamatnē ir iestrādāts ieslēgšanas slēdzis un kontakts barošanas bloka pievienošanai. Pudeles pamatnei piestiprināti neuzkrītoši silikona amortizatori, kas neļauj pudelei saskrāpēt virsmu, uz kuras tā tiek novietota. Griestu lampas tiek piegādātas jau ar stiprinājumiem, lai tās varētu uzmontēt. Tām rekomentējamās spuldzes jauda būs 40W, bet labak izvēlēties LED spuldzes tās ilgtermiņā ļaus ieekonomēt.

Parametri

Galda gaismeklis patērē aptuveni 2.4w līdz 9 w enerģijas. Patēriņu nosaka katrā lampas veidā pielietotās diodes. Lampa darbojas no 12 V sprieguma, kuru nodrošina barošanas bloks. Lampa paredzēta lietošanai iekštelpās bez paaugstināta mitruma līmeņa.
Griestu lampas elektroenerģiju patērē tik cik tērē tajā uzstādītās spuldzītes.

BONUSI

Pērkot Šmita lampu, to var saņemt divos dažādos iepakojumos. Pirmais iepakojuma veids ir askētiski eleganta kartona kaste, kurā gaismekli ir droši transportēt, kā arī tā būs lielisks noformējums, ja lampa tiks pasniegta kā dāvana. Otrs veids būs ar svaigām ēveļskaidām pildīta klasiskas formas priedes koka kastīte. Tā arīdzan garantē lampas drošu nonākšanu līdz jaunā īpašnieka mājām.

IEgādes iespējas

Mūsu lampas var iegādāties sazinoties ar mājas lapas kontaktu formas starpniecību un norādot lampas, kuru vielieties kodu vai zvanot uz norādīto tālruni. Par īpašiem pasūtījumiem, lielāku apjomu vai sadarbības piedavājumiem, lūdzu, izmantojiet kontaktu formu vai e-pastu. Rīgā piegādi nodrošinam bez maksas. Citur piegāde iespējama ar pasta vai pakomātu starpniecību.

Pārsteigumi un nestandarta pasūtījumi

Neikdienišķas lietas padara mūsu dzīvi intresantāku. Ar savām lampām mēs varam arī pārsteigt, piedāvajot indviduālus gravējumus uz galda lampu pamatnēm. Esam atvērti sadarbībai ar uzņēmumiem, lai nodrošinātu korporatīvās dāvanas. Protams, ja ir ideja un Jūs meklējiet realizētāju, varam parunāt.

Background Image

Galda lampas

Background Image

griestu lampas

Background Image

portfolio

Background Image

KONTAKTI

KONTAKTI

Šo ziņojumi formu izmantojiet, lai sazinātos ar mums. Ar tās palīdzību var veikt pasūtījumus, precizēt cenas un izteikt sadarbības piedāvājumus.

E-PASTS: info[at]smitalampas.lv
TEL: +37126571291